Uživatelské jméno (email)

Online demo vyzkoušejte nyní

Často kladené otázky

Pro koho je DateBlocker kalendář navržen?

 • DateBlocker kalendář byl vyvinut pro vlastníky a nájemce penzionů, ubytoven, hostelů, hotelů a apartmánů. Kalendář zjednodušuje cestu k zjištění přesné obsazenosti kapacit v takovýchto zařízeních způsobem, že zobrazuje datumy, které mají status potvrzené rezervace, ty které jsou nevyřízené a ty co jsou stále volné a přitom bere v potaz speciální nabídky nebo slevy. Data, která vložíte do DateBlocker kalendáře se automaticky propojí a aktualizují se všemi internetovými portály, kde je dané ubytovací zařízení uvedeno. Toto vám ušetří čas a s tím spojené náklady, protože již nebudete muset trávit několik hodin prováděním aktualizací dat na mnoha místech v internetu. DateBlocker udělá všechnu tuto práci za vás.

Jak se DateBlocker kalendář liší od ostatních podobných programů?

 • DateBlocker kalendář nabízí jeho uživatelům zdarma universální nástroj k organizaci obsazenosti ubytovacích kapacit, zamýšlený pomoci vlastníkům nebo jejich partnerům rychle a efektivně udržovat přesné online zobrazení kapacit ubytování a současně aktualizovat data v celém internetu, na všech stránkách společností které jsou specifikovány. DateBlocker kalendář také nabízí získat zdarma poptávkové formuláře pro vlastní stránky uživatelů a to v 18 jazycích.

Jaká je cena za používání DateBlocker Kalendáře?

 • DateBlocker kalendář je poskytován zcela zdarma pro všechny majitele hotelů, apartmánů a zprostředkovatelské agentury, kteří mají zájem o jeho používání. Tato služba je poskytována společností Old Town Apartments (OTA). OTA team začal svou činnost ve Varšavě jako zprostředkovatel ubytování s vlastním stravováním (apartmány) v roce 1999. Dnes OTA působí mimo Varšavu také v Krakově, Praze, Berlíně, Barceloně, Madridu a Římě a osobně disponuje více než 350 apartmány, kdy toto číslo neustále narůstá. Mimo tuto silnou pozici v Evropě, OTA také presentuje tisíce soukromě vlastněných ubytovacích kapacit ve světě, což pro nás vytváří obrovskou hnací sílu v online obchodu s ubytováním. OTA také vyvíjí a obchoduje s Rezervačním softwarem. Vlastníme veškerou technologii, kterou prodáváme a můžete si být jisti, že nás na tomto trhu v budoucnosti uvidíte. Naším plánem je udržet současný kalendář absolutně zdarma pro každého a doufáme, že se nám brzy podaří rozběhnout nové premium nástroje a produkty pro největší zprostředkovatelské agentury.

Je DateBlocker také dostupný v jiné než anglické verzi?

 • V tuto chvíli je administrační a přihlašovací rozhraní dostupné pouze v angličtině. Mimo to ovšem lze DateBlocker kalendáře obsazenosti zobrazit v 18 jazycích: anglicky, německy, polsky, francouzsky, španělsky, italsky, švédsky, dánsky, portugalsky, česky, holandsky, rusky, lotyšsky, litevsky, estonsky, slovensky, maďarsky a japonsky.

Jsou v Kalendáři zobrazeny nějaké reklamy?

 • Ne, žádné reklamy v Kalendáři zobrazeny nejsou.

DataBlocker a ochrana osobních údajů?

 • DateBlocker respektuje soukromí našich uživatelů. Není možné, aby se heslo do systému dostalo třetí osobě a pakliže ztratíte heslo je vždy nutné vyžádat ho od společnosti která je napojena na daný kalendář

Lze vytvořit účet DateBlockeru na více než jednu nemovitost?

 • Ano! Jakmile se registrujete, můžete přidat neomezený počet kalendářů k vašemu účtu, všechny zcela zdarma. Naším cílem je vytvořit praktický nástroj i pro ty největší zprostředkovatelské agentury.

Mohu propojit DateBlocker Kalendář s jinými internetovými sítěmi?

 • Ano! Jakmile vložíte vaše ubytovací kapacity do Dateblockeru, můžete tuto operaci snadno udělat ze sekce "Generátor Kalendáře"

Jak daleko dopředu mohu ukládat a zobrazovat data o mých ubytovacích kapacitách?

 • V kalendáři můžete zobrazovat data tak daleko jak si přejete. V Vzhledem k datu najdete v DateBlockeru několik možností prohlížení. Naši uživatelé obvyklé volí 12-ti měsíční verzi.

Mohu upravovat styl fontu nebo barvy které vytvářejí design Dateblocker kalendáře?

 • Ano, můžete si upravit kalendář tak, aby korespondoval s vaší stránkou nebo osobním potřebám.

Kde najdu pomoc s používáním DateBlocker Kalendáře?

 • DateBlocker je poskytován zdarma a proto je také zcela samoobslužný. Samozřejmě nás můžete v případě dotazů nebo návrhů kontaktovat na feedback@dateblocker.com

Jak bude DateBlocker zacházet s mojí emailovou adresou a ostatními osobními informacemi?

 • DateBlocker Kalendář bude pracovat s Vaší emailovou adresou a jinými osobními údaji pouze v souvislosti s pravidelným měsíčním informačním emailem, který obsahuje poslední aktualizace a propagační informace. Vaše adresa nebo jiné osobní údáje nebudou v kalendáři zobrazeny.

Měl bych označit datum jako rezervované v případě, že jde o prozatimní rezervaci (např. jsem ještě neobdržel deposit)?

 • My nedoporučujeme označovat termíny jako definitivní rezervace pakliže nemáte deposit nebo předplatbu. Nemusíte mít potom příložitost nabídnout je někomu jinému v příbadě nepotvrzení, zrušení nebo no show.