Login

Online demo wypróbuj już teraz

Najczęściej Zadawane Pytania

Czemu ma służyć nasz kalendarz dostępności?

 • DateBlocker został stworzony z myślą o właścicielach pensjonatów, obiektów typu Bed & Breakfast, samoobsługowych apartamentów, apartamentowców i hoteli. Nasz kalendarz pozwala w wygodny sposób oszacować dostępność danej nieruchomości, mieć wgląd w rezerwacje potwierdzone, wstępne, oraz terminy nadal dostępne. Wszelkie dane wprowadzone do DateBlockera będą automatycznie aktualizowane na wszystkich stronach, na których reklamowane są Państwa obiekty. Zamiast wielu godzin spędzonych na aktualizowaniu poszczególnych kalendarzy, proponujemy szybki i niezwykle prosty w obsłudze program, który zrobi to w ciągu kilku minut.

Co wyróżnia DateBlockera spośród innych tego typu programów?

 • DateBlocker zapewnia użytkownikom BEZPŁATNY i uniwersalny program służący do aktualizowania dostępności. Został stworzony dla prywatnych właścicieli oraz agencji pośrednictwa wynajmu, a jego główną zaletą jest możliwość szybkiego i efektywnego uaktualniania dostępności Państwa obiektów na wszystkich branżowych stronach internetowych, z których dotychczas korzystaliście. DateBlocker oferuje też możliwość otrzymania darmowych formularzy rezerwacyjnych w 18 językach.

Z jakimi kosztami związane jest stosowanie DateBlockera?

 • DateBlocker jest absolutnie bezpłatny dla użytkowników: właścicieli nieruchomości, hoteli, agencji pośrednictwa wynajmu. Usługę tę oferuje Old Town Apartments(OTA).Naszą działalność rozpoczęliśmy w Warszawie w 1999, jako dostarczyciel samodzielnych apartamentów. Dziś OTA zarządza apartamentami w Warszawie, Krakowie, Pradze, Berlinie, Barcelonie, Madrycie, oraz w Rzymie. Posiadamy i osobiście nadzorujemy wynajem ponad 350 nieruchomości, których liczba stale rośnie. Poza silną pozycją na rynku europejskim, OTA jest także przestawicielem wielu prywatnych właścicieli nieruchomości na całym świecie. Jesteśmy więc siłą napędową internetowej branży noclegowej. OTA zajmuje się także opracowywaniem oprogramowania rezerwacyjnego. Jesteśmy firmą z prywatnym kapitałem, opieramy się na własnej technologii, a nasza pozycja finansowa jest ustabilizowna. Współpracując z nami możecie być Państwo pewni, że Wasza działalność będzie się rozwijać wraz z OTA. W najbliższej przyszłości planujemy wprowadzić nowe funkcje i oprogramowanie dotyczące naszego kalendarza. Wszystko to z myślą o współpracy z najważniejszymi agencjami wynajmu na świecie.

Czy istnieją różne wersje językowe DateBlockera?

 • W chwili obecnej istnieje jedynie wersja angielska programu. Jednakże same kalendarze dostępności DateBlockera dostępne są w 18 językach, do których należą: angielski, niemiecki, polski, francuski, hiszpański, włoski, szwedzki, duński, portugalski, czeski, niderlandzki, rosyjski, łotewski, litweski, estoński, słowacki, węgierski oraz japoński.

Czy DateBlocker zawiera reklamy?

 • DateBlocker jest pozbawiony reklam

Czym charakteryzuje się klauzula poufności w DateBlockerze?

 • Nasz kalendarz jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników. Dane chronione są zabezpieczonym hasłem. Jeśli zapomnicie Państwo hasła, nowe można będzie uzyskać jedynie poprzez skontaktowanie się z partnerem oferującym dany kalendarz.

Czy DateBlocker może służyć do aktualizowania dostępności większej liczby nieruchomości?

 • Naturalnie! Wystarczy się zarejestrować, a będziecie Państwo mieli dostęp do nieograniczonej liczby darmowych kalendarzy w ramach swojego konta. DateBlocker stanowi użyteczne narzędzie pracy dla dużych agencji wynajmu.

Czy mogę otworzyć link między DateBlockerem a INNYMI stronami internetowymi?

 • Tak! Po rejestracji swoich obiektów w DateBlockerze będziecie Państwo mogli dokonywać takich operacji za pomocą "Generatora Kalendarzy".

Jak odległych terminów może dotyczyć gromadzenie danych o nieruchomościach?

 • Nie nakładamy żadnych ram czasowych, jeśli chodzi o podgląd i przechowywanie danych rezerwacji. Zwykle użytkownicy wybieraja wersje 12-miesięczną, jednak istnieje wiele innych opcji.

Czy mogę wybrać kolorystykę i czcionkę swojego kalendarza?

 • Tak, można dostosować wygląd kalendarza do osobistych preferencji i układu graficznego Państwa strony.

Gdzie mogę uzyskać pomoc w razie problemów z moim kalendarzem?

 • DateBlocker jest całkowicie bezpłatny i prosty w użyciu. Nie powinien sprawiać kłopotów. Wszelkie pytania czy sugestie prosimy przesyłać na adres: feedback@dateblocker.com

Do czego będą wykorzystywane moje dane personalne?

 • Adres e-mail i inne dane osobowe użytkowników DateBlockera będą służyć jedynie do przesyłania aktualizacji programu, newsletterów, i informacji promocyjnych. Państwa dane NIE BĘDĄ udostępniane w kalendarzu.

Jeśli w danym terminie dokonano u mnie rezerwacji wstępnej (w żaden sposób nie zabezpieczonej), czy powinienem zablokować ten termin jako niedostępny?

 • Nie polecamy blokowania dat, w których rezerwacje nie zostały jeszcze potwierdzone poprzez pobranie depozytu, czy całościowej przedpłaty. Taki termin nie będzie udostępniany, a więc nie będzie można oferować w nim nieruchomości, co spowoduje straty, jeśli wstępna rezerwacja nie zostanie ostatecznie potwierdzona, lub zostanie anulowana.