Login

Online demo wypróbuj już teraz

Rekomendacje

 • I'd like to thank the whole DateBlocker team for providing such a first class service. The modifications you have provided have further enhanced an already amazing set of website tools for managing the availability of our property. We've already recommended this site to a number of other like minded holiday home owners. Keep up the great work.
  Kevin Dunn
  Murcia, Spain
 • Już od jakiegoś czasu używam dateblockera do aktualizcji dostępności na mojej stronie, i musze przyznać, że jest to kalendarz bardzo pomocny i łatwy w użyciu. Dziękuję.
  Julie Wale
  North Wales
 • Chciałbym poświęcić tę krótką chwilę, żeby Wam wszystkim podziękować za WYŚMIENITE usługi, które świadczycie. Wasz kalendarz i CGI bardzo ułatwiły mi zarządzanie moim apartamentem w Buenos Aires. Zamierzam polecić Waszą stronę wszystkim znajomym z branży. Raz jeszcze, dziękuje bardzo.
  Jason & Fernanda
 • To dokładnie to, na co czekałem! Nie znalazłem jeszcze w Internecie tak prostego w obsłudze kalendarza dostępności, w którym mogę zawrzeć dostępność wszystkich swoich obiektów! Ponadto, Dateblocker jest BEZPŁATNY! Polecam również cały zespół, który po instalacji programu, wykazał się profesjonalizmem i szybkością obsługi! Dziękuje serdecznie zespołowi Dateblocker.com!
  Frank Lamine
  Phuket, Thailand
 • Dziękuję serdecznie. Nasza firma świadczy usługi dotyczące nieruchomości w Cabo San Lucas. Wszyscy zarządcy używają Rentors.org. Główną jego wadą jest mało wyrazisty wygląd, dlatego też nie chcieliśmy umieszczać go na naszej stronie. Naprawdę długo czekałem na interfejs który spełniałby nasze oczekiwania. Teraz, dzięki Dateblocker.com, możemy już aktualizować kalendarze naszych klientów na Rentors.org, a także dostosowywać wygląd do potrzeb naszej strony. Dateblocker pozwala kontrolować dostępność obiektów naszych klientów całkowicie bezproblemowo, a jego układ graficzny jest bardzo dobry. Raz jeszcze, z całego serca dziękujemy!
  Michael Knight